kieta irklentė STARBOARD 11'6

kieta irklentė STARBOARD 11'6"X29.5" PADDLE FOR HOPE

STARBOARD Sportsman 12'0X33

irklentė STARBOARD Sportsman 12'0X33" 2016

irklentė RED PADDLE 10’8″ ACTIV

Gamintojai pasirinko labai populiarų 10'8 dydžio modelį ir padarė keletą svarbių pakeitimų, kad gautų pačią geriausią irklentę skirtą jogos ir pilates disciplinoms.

1 039,00 €
Prieinamumas: Nėra sandėlyje
SKU
RED PADDLE 10’8″ ACTIV 2015

„Tec Air“ konstrukcija reiškia, kad gausite ypač tvirtą lentą, puikiai tinkančią jogos ir pilates disciplinoms.

Irklentė yra pakankamai stabili, tačiau nėra labai plati, kad taptų tiesiog plaukiojančia platforma. Tai idealu pradedantiesiems ir ekspertams.

Visas irklentės paviršius padengtas neslidžiu “jogos” kilimėliu, o tai reiškia, kad galite atrasti geriausią pusiausvyrą, nebijodami paslysti. Irklentės galinėje dalyje pritvirtinti irklų laikymo dirželiai, kad galėtumėt pritvirtinti savo irklą treniruotės metu.

„Ten Eight Activ“ komplektacijoje yra geriausia kuprinė rinkoje, remonto komplektas, vandeniui atsparus telefono dėklas ir „Red Paddle Co“ pompa.

„Tec Air“ nėra produktas, tai procesas. Mes sugebėjome patobulinti kiekvieną gamybos procesą. Visos „Red Paddle Co“ lentos yra pagamintos pagal „Tec Air“ specifikaciją, kad būtų užtikrinta kuo geresnė pagaminimo kokybė. Mūsų stiprybė ateina iš vidaus.

Tik vienas įputimas  yra viskas, ko jums reikia norint suprasti pažangą, kurią padarėme su savo naujuoju aukšto slėgio (HP) siurbliu. Pripūsti irklentę virš 15 psl dabar yra daug, daug lengviau.

„IFin“ pelekų sistemai nereikia jokių įrankių, pakeitimų ar atsarginių dalių - ji niekada neapvils.

Apkeliavę daugiau nei 100 000 mylių su irklentėmis, mes iš tikrųjų supratome, kad mūsų naujas krepšys turi svarbiausius pokyčius, kurių trūko iki šiol matytuose pripučiamų irklenčių krepšiuose. Jame yra integruoti ratai, kurie keliauti per oro uostus teikia malonumą. Priekinė pakrovimo sistema supakavimą ir išpakavimą padaro labai paprastą ir patogų. Vidiniai dirželiai užtikrina, kad lenta būtų saugiai pritvirtinta transportuojant. Šis krepšys tikrai yra geriausias sprendimas kelionėms ir saugojimui.

Vitrinoje likusi vienintelė irklentė.

Parašykite savo atsiliepimą
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
We found other products you might like!