Starboard Sup Astro Glue On Side Fin

Starboard Sup Astro Glue On Side Fin

Red Paddle 15'0

dvivietė irklentė Red Paddle 15'0" VOYAGER TANDEM MSL 2020

irklentė Red Paddle 10’8″ RIDE MSL 2020

Red Paddle Co 10’8" RIDE MSL – universali irklentė, sukurta sunkesniems irkluotojams ir tiems, kurie nori gabenti didesnį krovinį ar ieško papildomo stabilumo. Didesnė keliamoji galia bei stabilumas leidžia saugiai į nuotykius pasiimti ir vaikus bei augintinius. Tai ideali lenta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

1 049,00 €
Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
Red Paddle 10’8″ RIDE MSL

Trys įmontuoti pelekai padeda lengvai manevruoti. Be to, jie yra pagaminti iš itin patvarios medžiagos, kuri atlaiko smūgius į įvairias kliūtis, pvz. akmenis ar nuvirtusius medžius.

Irklentės priekyje yra šešių taškų krovinio tvirtinimo virvės, kurios prilaiko įvairius krovinius kur kas tvirčiau nei keturių taškų krovinio tvirtinimo sistemos. Irklentės gale yra saito tvirtinimo žiedas, o pačiame centre - naujos kartos, labai patogi ir minkšta irklentės nešimo rankena, kurią naudodami patogiai nugabensite savo irklentę iki vandens telkinio.

MSL technologija – tai nauja revoliucinė irklenčių gamybos technologija. Tai patentuota Red Paddle Co technologija, kurią gamybos procese naudoja tik Red Paddle Co kompanija. Gamybos proceso metu naudojant MSL technologiją yra sulydomi dropstich ir pvc medžiagų sluoksniai (pačių medžiagų gamybos metu), tokiu būdu pašalinamas žmogiškasis klaidų faktorius, egzistuojantis irklentes gaminant klijavimo būdu. Ši technologija leido sumažinti irklenčių svorį net 2 kg, taip pat irklentės tapo kietesnės ir tvirtesnės esant mažesniam slėgiui.

ILGIS 10'8 "

PLOTIS 34 "/ 863 mm

Storis 4,7 "/ 120mm

TŪRIS 270 litrų

SVORIS 10,5 kg

IRKLUOTOJO SVORIS iki 120 kg

PELEKAI  „IFin“ sistema

SUP KREPŠIO TŪRIS 150 litrų

Parašykite savo atsiliepimą
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
We found other products you might like!